TR EN

GastroShow Exhibition by GTD Gastronomi Turizmi Derneği,Türkiye ve bölgesinin lider gastronomi turizmi fuarıdır.İlk olarak düzenlendiği 2014 yılından bu yana MICE endüstrisinden oteller, destinasyonlar, etkinlik ve toplantı yönetim firmaları gibi farklı segmentlerde hizmet sağlayıcıların stantlı katılım gösterdiği fuar her sene 15.000’den fazla profesyoneli 3 günlük etkinlik süresince bir araya getirmektedir. Dokuzuncusu 24-26 Mart tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi – ICC’de düzenlenecek Gastroshow. Exhibition by GTD Gastronomi Turizmi Derneği; Covid-19 gelişmeleri titizlikle takip edilerek organize edilecek ve tüm misafirlerimizin güvenliği ek önlemlerle sağlanacaktır. Gastroshow Exhibition by GTD Gastronomi Turizmi Derneği,  gastronomi yeme içme endüstrisinin farklı segmentlerinden oluşan geniş yelpazede katılımcı ve ziyaretçi profilini 2021 yılında yeniden ağırlamaya hazırlanıyor.


Gastro Show İstanbul katılımcıları çok sayıda sektör ve pazarda faaliyet gösteren dünyanın en kaliteli gıda ve içecek ürünleri üreticilerinden oluşuyor. Önemli kurumlar Gastro Show’a katılarak Türkiye ve dünyadaki satıcılarla tanışma, yeni anlaşmalar imzalama ve oldukça büyük bir pazarda satışlarını artırma şansına sahip oluyor.

  • 160 katılımcı
  • 15.000 ziyaretçi
  • 35 konuşmacı

Gastro Show katılımcıları tüm önemli sektörler ve belirli nişler dahil olmak üzere Gastronomi-Turizm gıda ve turizm endüstrisinin tamamını temsil ediyor. Fuar, gerçek gıda ve içecek ürünlerinin yanı sıra lojistik çözümleri ve sağlık ürünlerini de kapsıyor. Bu kadar çok ürünün sergilendiği ve başka yerde bulunamayacak satış yapma ve iş ağı kurma olanaklarının bulunduğu fuarın her yıl binlerce profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yapması pek de şaşırtıcı değil.